Vážení rodiče, dne 29. 2. 2012 se uskuteční další setkání zdravých sourozenců dětí s autismem s dětským psychologem – PhDr. Janou Doubravovou. Smyslem této akce je pomoci dětem získat základní informace o autismu formou přiměřenou jejich věku.

Během řízených i volných rozhovorů se budou moci zeptat na věci, kterým v této oblasti nerozumí, projevit svůj vztah k  postiženému sourozenci, vyslechnout a probrat názory svých vrstevníků. Díky tomu budou děti lépe připravené na situace, které je mohou potkat jak v rodině, tak při setkáních s jinými lidmi. Nacvičí si vhodné reakce na nevhodné a zraňující poznámky. Ujasní si svůj vztah k sourozencům i rodičům. Díky setkávání s vrstevníky v obdobné situaci nebudou mít pocit, že jsou s tímto problémem samy.
Setkání se uskuteční v prostorách ZŠ Speciální, Pod parkem 22, Ústí nad Labem od 16. hod a je zdarma. Je nutné si místo rezervovat, nejpozději do 23.2.2012 / musíme vytvořit věkově odpovídající skupinu dětí/, případě zájmu volejte prosím pí. Kolenatou 603490323, nebo pište na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

APLA Severní Čechy
Alešova 268/1
400 01 Ústí nad Labem

Služby pro členy

Přihláška APLA SČ

Zde se můžete stáhnout přihlášku do spolku APLA SČ.
 

Přihláška do APLA v PDF Přihláška v PDF


Přihláška do APLA v DOCPřihláška v DOC