Rádi bychom Vám nabídli tuto novou aktivitu, určenou pro děti s Aspergerovým syndromem. Nácviky probíhají ve spolupráci s SPMP (Společnost pro podporu mentálně postižených) při ZŠ Speciální, Pod parkem 2788, 400 11 Ústí n. L. Terapeuty jsou zkušení pedagogové Mgr. Šárka Pailová a Mgr. Lukáš Prostřední, kteří absolvovali odborné kurzy v dané problematice.

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v Ústí nad Labem a APLA Severní Čechy nabízí službu Nácviky sociálních dovedností pro děti s Aspergerovým syndromem.

Nácviky povedou lektoři   Mgr. Šárka Pailová, speciální pedagožka s bohatou zkušenosti s klienty s poruchou autistického spektra, a Mgr. Lukáš Prostřední, terapeut a sociální poradce v SPC v Ústí n. L. Oba absolvovali kurzy dané problematiky v APLA Praha. Také se účastnili náslechů „Nácviků soc. dovedností „ v APLA Praha.

Nácviky budou probíhat v prostorách Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy Pod Parkem 2788, v Ústí nad Labem, vždy v úterý od 15.00 do 16.00 (první skupina – děti ve věku 6- 8 let) a další skupina od 16.15 do 17.15 (děti ve věku 13-16 let)

Začínáme 29. 3. 2016.

Cena za 10 lekcí: 1200,-  (placeno předem bez náhrady za zmeškanou hodinu)

Skupina bude otevřena při minimálním počtu 5 účastníků.

Přihláška na nácviky v DOC Přihláška na nácviky v DOC

Služby pro členy

Přihláška APLA SČ

Zde se můžete stáhnout přihlášku do spolku APLA SČ.
 

Přihláška do APLA v PDF Přihláška v PDF


Přihláška do APLA v DOCPřihláška v DOC