Rádi bychom Vám nabídli tuto novou aktivitu, určenou pro děti s Aspergerovým syndromem. Nácviky probíhají ve spolupráci s SPMP (Společnost pro podporu mentálně postižených) při ZŠ Speciální, Pod parkem 2788, 400 11 Ústí n. L. Terapeuty jsou zkušení pedagogové Mgr. Šárka Pailová a Mgr. Lukáš Prostřední, kteří absolvovali odborné kurzy v dané problematice.

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v Ústí nad Labem a APLA Severní Čechy nabízí službu Nácviky sociálních dovedností pro děti s Aspergerovým syndromem.

Nácviky povedou lektoři   Mgr. Šárka Pailová, speciální pedagožka s bohatou zkušenosti s klienty s poruchou autistického spektra, a Mgr. Lukáš Prostřední, terapeut a sociální poradce v SPC v Ústí n. L. Oba absolvovali kurzy dané problematiky v APLA Praha. Také se účastnili náslechů „Nácviků soc. dovedností „ v APLA Praha.

Nácviky budou probíhat v prostorách Speciální základní školy, Mateřské školy a Praktické školy Pod Parkem 2788, v Ústí nad Labem, vždy v úterý od 15.00 do 16.00 (první skupina – děti ve věku 6- 8 let) a další skupina od 16.15 do 17.15 (děti ve věku 13-16 let)

Začínáme 29. 3. 2016.

Cena za 10 lekcí: 1200,-  (placeno předem bez náhrady za zmeškanou hodinu)

Skupina bude otevřena při minimálním počtu 5 účastníků.

Přihláška na nácviky v DOC Přihláška na nácviky v DOC

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Služby pro členy

Přihláška APLA SČ

Zde se můžete stáhnout přihlášku do občanského sdružení APLA SČ.
 

Přihláška do APLA v PDF Přihláška v PDF


Přihláška do APLA v DOCPřihláška v DOC