Společné fotoVe dnech 30. 9. – 2. 10. 2011 jsem uskutečnili víkendový pobyt členů našeho sdružení v Penzionu Mezihoří ......

Pobyt byl určen pro relaxaci celé rodiny dětí s autismem. Měli jsme pro děti zajištěno 5 školených asistentů, kterým touto cestou ještě jednou moc děkujeme.

Na programu víkendu byla rovněž odborná přednáška pro rodiče, speciální program  pro autistické děti a také pro jejich zdravé sourozence.

Děti (a nejen ony) si také zajezdily na koních na nedalekém Ranči u Matěje. Večer jsem poseděli u táboráku. Všichni jsme si to skvěle užili. Počasí bylo úžasné.

Zkrátka celý víkend se nám vydařil nad naše očekávání. :o)

{gallery}mezihori/pobyt,limit=1,limit_quantity=1,caption=1{/gallery}{gallery}mezihori/Kone,limit=1,limit_quantity=1,caption=1{/gallery}{gallery}mezihori/Vv,limit=1,limit_quantity=1,caption=1{/gallery}{gallery}mezihori/vychazky,limit=1,limit_quantity=1,caption=1{/gallery}{gallery}mezihori/les,limit=1,limit_quantity=1,caption=1{/gallery}

 


Tento projekt byl podpořen Komunitní nadací Euroregionu Labe pod patronací grantového kola společností Black & Decker(Czech) s.r.o. z prostředků společnosti Surgipa Medical, spol.s.r.o., všem sponzorům děkujeme.
logo_komunitni_nadaceBlack DeckerSurgipa_logo
 

Služby pro členy

Přihláška APLA SČ

Zde se můžete stáhnout přihlášku do spolku APLA SČ.
 

Přihláška do APLA v PDF Přihláška v PDF


Přihláška do APLA v DOCPřihláška v DOC